Aktuální nabídky práce a zaměstnání ve společnost Ammann

Aktuální pozice

Přidejte se k naší rodině


Náš rodinný podnik se těší z mezinárodního úspěchu již od roku 1869. Současný generální ředitel společnosti Ammann Hans-Christian Schneider představuje již šestou generaci vedení podniku.

Nahlédněte na naši aktuální nabídku práce v Novém Městě nad Metují. Z lokalit Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř nebo Dvůr Králové nad Labem, to k nám máte nejblíže? Neváhejte a ozvěte se nám obratem. Těšíme se na vaše reakce.

Elektroinženýr- mechatronik

Hledáš tvůrčí práci, co má šťávu a drive? Kde uplatníš své nápady a zkušenosti?
Klikni si pro více informací!

Specialista správy majetku - stavební technik (m/ž)

Jsi zkušený profesionál v oblasti facility management. Hledáš nové příležitosti svého odborného rozvoje. Chceš mít ve správě rozsáhlý průmyslový objekt. Tvá nová kariéra je v AMMANNU!

Referent správy majetku (m/ž)

Je to pozice pro ty, kteří mají rádi dynamickou práci. Pro ty, kdo rozumí správě majetku a orientují se v údržbě strojů a VTZ. Klikni a dozvíš se více...

Technolog sváření (m/ž)

MIG,MAG WIG. Tupý I, V, U, X, koutový, rohový žlábkový... Je to Tvoje parketa? Baví Tě technologie svařování? Nabízíme Ti skvělý prostor pro realizaci! V Ammannu rozjíždíme novou výrobu!


Operativní nákupčí (m/ž)

Vyjednávání s dodavateli, komunikace s výrobou, zabezpečení plynulosti výroby. Tahle práce vyžaduje lidi akce. Je to podle Tvého gusta? Tak vítej do našeho týmu!


Zámečník (m/ž)

Budeš stát na začátku výroby celého stroje. Dáš železu tvar a smysl. Realizuj se v AMMANNU!


Svářeč (m/ž)

Umíš pořádně svářet? Chceš vyrábět pořádný mašiny na hutnění zeminy a asfaltu nebo vyrábět technologie pro obalovny a betonárky? V Ammannu zvyšujeme stávající výrobu a rozjíždíme novou! Tak se k nám přidej!


Lakýrník (m/ž)

S pistolemi to vážně umíme dost dobře. Přidej se do našeho týmu a natřeme to všem :-)


Obráběč kovů (m/ž)

Jsi zkušený obráběč a hledáš jistou práci. Odvádíš dobrou práci a jsi na ni hrdý. U nás najdeš svoje místo!


Elektromechanik (m/ž)

Nabízíme Ti spolupráci na vývoji a konstrukci nových stavebních strojů. Jsi zkušený elektromechanik? Hledáme právě Tebe!


Asistent logistiky - stáž

Studuješ logistiku na vysoké? Chceš si sáhnout na opravdovou logistiku v praxi? Chceš získat cenné zkušenosti pro svojí bakalářku nebo diplomku? Staň se asistentem logistiky v Ammannu

Be Ammann

Buď Ammann


Ukažte se a dejte prostor nové výzvě. Nové šanci. Něčemu co vás nakopne. Co vás obohatí nejen hmotně, ale celkově! Co vám dá pocit, že za něco stojíte, že něco umíte, že jste se pro svou práci narodili.

Naše stroje spojují svět. Pojďte s námi propojovat svět.

#budammann

Iam Ammann

Jsem Ammann


Vybízíme naše zaměstnance, aby rozvinuli své schopnosti a využili své odborné znalosti, aby nám pomohli splnit naši strategii a přispět k našim dlouhodobým cílům. Snažíme se o jasnost při rozhodování, což nám umožní zaměřit se na nejdůležitější příležitosti, které pomohou zajistit, abychom zůstali vítězným týmem.

Spolupracujte s nejlepšími. Dělejte významnou práci. Vytvořte hodnotu.

#jsemammann

 
Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Zavolejte nám na číslo: 420 491 476 265 a prodiskutujme vaše možnosti. Děkujeme. Váš Ammann
Aktuálně obsazujeme!