Aktuální pozice

Přidejte se k naší rodině


Náš rodinný podnik se těší z mezinárodního úspěchu již od roku 1869. Současný generální ředitel společnosti Ammann Hans-Christian Schneider představuje již šestou generaci vedení podniku.

Nahlédněte na naši aktuální nabídku práce v Novém Městě nad Metují. Z lokalit Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř nebo Dvůr Králové nad Labem, to k nám máte nejblíže? Neváhejte a ozvěte se nám obratem. Těšíme se na vaše reakce.

Strategický nákupčí

Hledáš práci, co má šťávu a drive? Kde uplatníš své komunikační a vyjednávací dovednosti?
Klikni si pro více informací!

CNC Obráběč kovů

Pracovní náplní na této pozici je práce na konvenčních a CNC strojích podle technické dokumentace a technologických návodů. Hledáme uchazeče, který je vyučen ve strojním nebo příbuzném oboru s nástupem možným ihned.

Přidejte se k nám


Svářeč kovů

Pracovní náplní na této pozici jsou svářečské práce podle technické dokumentace a technologických postupů návodů. Hledáme uchazeče, který je vyučen ve strojním nebo příbuzném oboru a má praxi ve svařování s nástupem možným ihned.

Přidejte se k nám


Lakýrník

Pracovní náplní na této pozici je provádění nástřiku barev jednotlivých dílů dle technologických návodů. Požadujeme vyučení v oboru lakýrník s praxí minimálně 2 roky nebo vyučení v oboru malíř – natěrač s praxí stříkání ředitelných nátěrových hmot. Nástup možným ihned.

Přidejte se k nám


Strojní zámečník – montáž válců

Pracovní náplní na této pozici je provádění montážní práce dle technologických návodů. Požadujeme vyučení automechanik, opravář zemědělských strojů nebo ve strojírenském oboru, případně ukončené středoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenskou výrobu.

Přidejte se k námBe Ammann

Buď Ammann


Ukažte se a dejte prostor nové výzvě. Nové šanci. Něčemu co vás nakopne. Co vás obohatí nejen hmotně, ale celkově! Co vám dá pocit, že za něco stojíte, že něco umíte, že jste se pro svou práci narodili.

Naše stroje spojují svět. Pojďte s námi propojovat svět.

#budammann

Iam Ammann

Jsem Ammann


Vybízíme naše zaměstnance, aby rozvinuli své schopnosti a využili své odborné znalosti, aby nám pomohli splnit naši strategii a přispět k našim dlouhodobým cílům. Snažíme se o jasnost při rozhodování, což nám umožní zaměřit se na nejdůležitější příležitosti, které pomohou zajistit, abychom zůstali vítězným týmem.

Spolupracujte s nejlepšími. Dělejte významnou práci. Vytvořte hodnotu.

#jsemammann

 
Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Zavolejte nám na číslo: 420 491 476 265 a prodiskutujme vaše možnosti. Děkujeme. Váš Ammann
Aktuálně obsazujeme!